PLC PROGRAMÁTOR | až 60 000 Kč

Pracovní náplň

Zkušení PLC PROGRAMÁTOŘI pozor! Zajímá Vás robotizace a průmysl 4.0?
Rádi cestujete? Čtěte dále:

Hledáme zkušené PLC PROGRAMÁTORY, kteří budou vyjíždet k našim zákazníkům po celé ČR i v zahraničí.

Dojezd na centrálu není potřeba, takže ať už jste odkudkoliv, dejte nám o sobě vědět. Důležité je nebát se cestovat. Nabízíme práci na HPP, ale nebráníme se ani spolupráci s "ičaři."

Co Vás bude čekat?

- vývoj a tvorba SW a programů pro stroje a výrobní linky
- oživování výrobních linek
- práce na zakázkách v oblasti robotizace a automatizace
- školení obsluhy linky či strojů

Požadujeme

SŠ nebo VŠ technického směru
znalost AJ, schopnost se dorozumět se zákazníky
zkušenosti s programováním PLC, systémy Siemens, Beckhoff
technické myšlení
čtení technické dokumentace
ochota cestovat po ČR i do zahraničí

Nabízíme

- prémie, bonusy
- flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování

Detaily nabídky PLC PROGRAMÁTOR | až 60 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát