SW DEVELOPMENT TEAM LEADER - Bitcoin

Pracovní náplň

Sídlíme v centru Prahy, přímo na metru, máme krásné vkusné kanceláře a pravidelně doplňovanou lednici s proviantem pro všechny naše zaměstnance. Jsme novodobá společnost, protože to je i bitcoin a nyní pro náš tým hledáme toho správného leadera, který zastřeší naše projekty.

Co bude náplní Tvé práce?

- Vedení 5-8 členného vývojářského týmu
- Technická a osobní podpora pro vývojáře
- Definice, stanovení priorit a koordinace úkolů pro vývojářský tým
- Řešení úkolů a specifických zadání s našimi analytiky a dalšími Team Leadery
- Aktivní účast a realizace projektů

Technologie, které využíváme jsou:
Linux, Rust, C, Embedded technologie, Embedded C, Lua, Bash, Arduino, Raspberry Pi a další

Požadujeme

Co od Tebe budeme potřebovat?

- Zkušenost na pozici vedoucího týmu
- Předchozí zkušenost na pozici vývojáře
- Zkušenosti s embedded technologiemi
- Dobré komunikační dovednosti
- Schopnost pracovat v klidu a pod tlakem v rychle se měnícím prostředí

VÝHODOU:
- Znalost Pythonu, Rust, C

Nabízíme

Co Ti ještě na oplátku můžeme nabídnout?

- Spolupráci na HPP i IČO
- 25 dnů dovolené
- Multisport karta
- Stravenky
- Kolárna v budově
- Sdílené parkovací stání
- Pravidelně doplněná lednice
- Potřebné vybavení (notebook, mobilní telefon)
- Ovocné dny, úterní snídaně,
- a mnoho dalšího

Detaily nabídky SW DEVELOPMENT TEAM LEADER - Bitcoin

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát