Team Lead | Network Engineer – Tools

Pracovní náplň

Hledáme leadera pro telekomunikační nástroje a monitoring. Budete komunikovat s interními týmy, které poskytují, konfigurují a přizpůsobují širokou škálu telekomunikačních nástrojů tak, aby vyhovovaly jejich potřebám a zlepšovaly výkon.

Co bude náplní Vaší práce?

- Nasazení a údržba sady telekomunikačních nástrojů
- Úzká spolupráce se všemi telekomunikačními týmy při plnění požadavků na monitorování, výstrahy a analýzy atd.
- Výběrem a konfigurace vhodných nástrojů
- Hodnocení nových nástrojů a pravidelné kontroly současných nástrojů
- Konzultace ohledně používání nástrojů a poskytování interních školení a pokyny
- Poskytovat odbornou pomoc při používání nástrojů při mimořádných událostech

Požadujeme

Co na této pozici využijete?

- Vynikající analytické schopnosti a schopnosti řešit problémy
- Hluboká znalost TCP/IP a klíčové telekomunikační infrastruktury, jako je DNS a DHCP
- Velmi dobrá znalost technologií přepínání, směrování a protokolů
- Hluboká znalost telemetrie, monitorovacích a správních protokolů, jako jsou SNMP, NetFlow, konfigurační rozhraní API a další
- Přehled a porozumění konceptům podnikových a cloudových sítí a aplikací
- Porozumění průmyslovým standardům a obeznámenost s otevřenými koncepty v prostředích více dodavatelů
- Porozumění konceptům ukládání dat, jako jsou souborové systémy, databáze, SAN, a schopnost s těmito systémy přímo komunikovat (SQL, noSQL, vyhledávací a mezipaměťové moduly…)
- Pohled na zpracování dat, indexování, archivaci a analýzu dat
- Programovací a skriptovací dovednosti (jeden nebo více z následujících: shell skripty, Python, C, Java atd ...)
- Linux, linux a linux
- Komunikační, prioritizační a organizační schopnosti
- Plynulá angličtina

Nabízíme

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

- Flexibilní pracovní doba
- Home Office
- Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
- Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
- 6 dnů zdravotního volna
- Finanční bonusy za dobře odvedenou práci cca 15 - 20% z roční mzdy
- Plně hrazené stravenky
- CAFETERIA
- Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
- Služební automobil
- Ovocné dny
- Sportovní klub
- Hrazené certifikace a školení
- Jazykové kurzy
- SMLOUVA na dobu NEURČITOU

Detaily nabídky Team Lead | Network Engineer – Tools

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát