Network Engineer - Tools

Pracovní náplň

Hledáme technického experta pro telekomunikační nástroje a monitoring.
Budete podporou interních týmů, které poskytují, konfigurují a přizpůsobujíí širokou škálu telekomunikačních nástrojů tak, aby zlepšovaly výkon.

Co bude Náplní Vaší práce?

- Nasazení a údržba sady telekomunikačních nástrojů
- Úzká spolupráce se všemi telekomunikačními týmy, konfiguračním a správcovským týmem,
- Výběr a konfigurace vhodných nástrojů
- Hodnocení nových nástrojů a pravidelné kontroly současných nástrojů
- Poskytovat odbornou pomoc při používání nástrojů při mimořádných událostech

Požadujeme

Co na této pozici využijete?

- Velmi dobré analytické schopnosti a schopnosti řešit problémy
- Dobrá znalost TCP/IP a klíčové telekomunikační infrastruktury, jako je DNS a DHCP
- Pokročilé porozumění protokolům telemetrie, monitorování a správy, jako jsou SNMP, NetFlow,
- Znalost problematiky ukládání dat - souborové systémy, databáze, SAN, a schopnost s těmito systémy přímo komunikovat (SQL, noSQL, vyhledávací a mezipaměťové moduly)
- Porozumění zpracování dat, indexování, archivaci a analytice dat
- Programovací a skriptovací dovednosti (shell skripty, python, C, Java atd.)
- Plynulá angličtina

Nabízíme

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

* Flexibilní pracovní doba
* Home Office
* Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
* Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
* 6 dnů zdravotního volna
* Finanční bonusy za dobře odvedenou práci cca 15 - 20% z roční mzdy
* Plně hrazené stravenky
* CAFETERIA
* Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
* Ovocné dny
* Sportovní klub
* Hrazené certifikace a školení
* Jazykové kurzy
* SMLOUVA na dobu NEURČITOU

Detaily nabídky Network Engineer - Tools

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát