Konstruktér - Elektro | Praha!

Pracovní náplň

Máte vzdělání technického směru a profesionální praxi v konstrukci?
Máte znalost 3D SW?

Pro společnosti, která je jedním z největších výrobců IT a průmyslových rozvaděčů a systémových řešení pro datová centra v Evropě a Středním Východě, hledám šikovného ELEKTRO KONSTRUKTÉRA.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte poslat své CV!

Vaše hlavní náplň práce na pozici konstruktér:

- Zpracování kompletní konstrukční dokumentace
- Konstruování 3D modelů, návrhů a výkresů nových produktů
- Navrhování zlepšení a optimalizace používaných vývojových řešení
- Spolupráce s technology na návrzích technologických postupů výroby

Požadujeme

- Vzdělání technického zaměření
- Profesionální praxi v konstrukci
- Přehled v oblasti strojírenství výhodou
- Znalost 3D SW pro vytváření dokumentace (znalost SolidWorks výhodou)
- Schopnost komunikace v českém jazyce podmínkou
- Praktickou znalost MS Office

Nabízíme

* Bonusový systém odměňování
* Stabilní prostředí úspěšné české společnosti
* Možnost seberealizace
* Prostor pro platový i profesní růst
* Stravenky

Detaily nabídky Konstruktér - Elektro | Praha!

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát