TECHNICKÝ MANAŽER | pozemní stavby

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s vedením projektů v oblasti rekonstrukce bytových domů a znáte proces povolování staveb? Máme pozici pro Vás!

TECHNICKÝ MANAŽER

Co bude Vaší náplní práce:
* odpovědnost za realizaci oprav činžovních domů (společné, vnější i venkovní prostory)
* komunikace s úřady a zajištění potřebných povolení
* koordinace prací se subdodavateli
* příprava rozpočtu a jeho pravidelná aktualizace
* vytváření časového harmonogramu
* pravidelná komunikace s vlastníky bytů
* kontrola provedené práce

Požadujeme

* minimálně středoškolské vzdělání ve stavebním oboru
* zkušenosti na podobné pozici minimálně 5 let
* znalost procesu povolování staveb
* orientace ve stavebních předpisech a vyhláškách
* znalost AutoCAD
* samostatnost, flexibilita

Nabízíme

* bonusy, prémie
* příspěvek na stravování
* Multisport karta
* příspěvek na pojištění
* možnost občasné práce z domu
* notebook, telefon
* firemní akce

Detaily nabídky TECHNICKÝ MANAŽER | pozemní stavby

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát