IT ředitel

Pracovní náplň

Máte přehled v různých oborech informačních technologií a zkušenost na vedoucí pozici v oboru? Do developerské společnosti hledáme IT ředitele, který bude klíčovou osobou nastavující strategii v rámci celé firmy. Budete mít možnost vést tým odborníků a nastavovat procesy a řešení v rámci celé společnosti.

Náplní Vaší práce bude:

* Nastavení celkové IT strategie ve společnosti
* Analýza informačních systémů a zajištění jejich funkčnosti
* Vedení IT týmu (4-6 zaměstnanců)
* Implementace informačních a komunikačních technologií ve spolupráci s týmem a dodavateli
* Nastavení bezpečnostní politiky
* Účast na jednání s vedením společnosti, dodavateli a dalšími subjekty

Požadujeme

Požadujeme:

* Univerzitní vzdělání v oblasti informačních technologií
* Adekvátní praxi v oboru na obdobné pozici v oblasti řízení IT
* Zkušenosti s implementací IT systému
* Manažerské a open-minded myšlení
* Znalost MS Office 365

S jakými systémy pracujeme?

* MS Project, MS Sharepoint, MS Azure, MS Intune, MS Access, PowerBI, PowerApps, DYN365BC, DYN365CE, Active Directory SSRS, MySQL, VBA, PowerShell, MS Visio, Enterprise Architect, Visual Studio

Nabízíme

* Bonusy, prémie
* Volno mezi svátky nad rámec dovolené
* Příspěvek na stravování
* Multisport karta
* Příspěvek na pojištění
* Možnost občasné práce z domu
* Notebook, telefon
* Firemní akce
* Občerstvení na pracovišti