IT Infrastructure Administrator

Pracovní náplň

Hledáme zkušeného IT Infrastrukturního Administrátora do pohodového týmu. Znáš velmi dobře OS(Linux) a chceš se dále rozvíjet? Tak hledáme tebe? Co tě čeká a nemine:
* Technická správa IT infrastruktury
* VMware (OS – Linux a Windows)
* Správa domény (AD, GPO, DNS, DHCP, Radius)
* Správa a údržba diskových polí a zálohovacího řešení (Storwize a Commvault výhodou)
* Odstraňování problémů a jejich řešení ve spolupráci s úsekem Business Supportu a Development
* Aktualizace dokumentace pro operační prostředí

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání, nebo odpovídající pracovní zkušenosti
* Administrace VMware a operačních systémů, zejména Linux (RHEL) a Windows
* Znalost Active Directory, GPO, DNS, DHCP, Radius
* Administrace diskových polí (SAN/FC, iSCSI)
* Znalost LAN
* Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
* Angličtina a čeština – psaná a mluvená na středně pokročilé úrovni
* Iniciativnost, pracovitost, ochota řešit problémy, rychlost v učení, proaktivita ve spolupráci

Nabízíme

* 25 dní dovolené
* HO
* Sick days
* Stravenky
* Cafeterie
* Multisport
* Firemní akce
* A mnoho dalšího