Embedded SW developer

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme novou posilu, která se bude podílet na vývoji unikátních embedded projektech.
Co budeš dělat?
* Implementace, kódování a testování SW v C, popř. C++, C#
* Tvorba SW modulů
* Návrh architektury SW, algoritmů a datových struktur
* Spolupráce s produktovými manažery, vytváření a formulace interního zadání SW
* Konzultace návrhu HW elektroniky
* Komunikace a kooperace v týmu, prezentování a obhajoba výsledků práce, reporting

Požadujeme

Co je třeba znát?
* Znalost algoritmizace a programovacích technik
* Znalost elektroniky, schopnost číst a konzultovat elektrická schémata
* Analytické schopnosti, zaměření na k oncepční vývoj SW, flexibilita kódovacího stylu
* Proaktivní přístup
SŠ, ideálně VŠ vzdělání se zaměřením na elektroniku / informatiku
* Komunikativní znalost AJ
* Hledáme od junior po senior

Nabízíme

* HO - 3 dny office 2 dny HO - nebo dle domluvy
* Dovolená 5 týdnů
* Zdravotní volno
* Bonusy/prémie/13. plat
* Mobilní telefon
* Nadstandardní lékařská péče
* Sleva na firemní výrobky/služby
* Flexibilní začátek/konec pracovní doby
* Firemní rekreační zařízení
* Vzdělávací kurzy, školení
* Kafetérie
* Firemní školka

Detaily nabídky Embedded SW developer

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vyšší odborné vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát