Front End Developer - Vue.js

Pracovní náplň

Hledáme vývojáře skupiny Front End, který dokáže aplikovat analytické myšlení na problémy a najít pragmatické řešení, které bude trvalou hodnotou, je součástí talentovaného softwarového týmu, který pracuje na kriticky důležitých aplikacích, je schopen komunikovat jasně a proaktivně a vždy aktivně hledají vylepšení stávajících technologií nebo procesů.
* Vývoj aplikací JavaScriptu a zároveň poskytuje odborné znalosti v celém životním cyklu vývoje softwaru
* Vytvářet aplikace na podporu obchodních požadavků a projektů
* Vývoj, implementace a údržba aplikací, komponent a rozhraní sázkového systému založených na JavaScriptu.
* Udržuje stávající prototypy a skripty
* Zajisťuje, aby návrhy odpovídaly specifikacím
* Píše dobře navržený, testovatelný a efektivní kód

Požadujeme

* Dobré zkušenosti v HTML / CSS / JavaScript a responzivní vývoj webových stránek
* Dobré pochopení moderních front-end technologií - v ideálním případě React nebo Vue.js - Vue.js, to je naše hlavní technologie na front-endu
* Dobré znalosti základních knihoven FLUX: Redux, Alt, Relay, ideálně Vuex
Dobré porozumění ECMAScript 6
* Odborné porozumění problémům s kompatibilitou mezi prohlížeči a způsobům jejich řešení
* Zdatné porozumění nástrojům pro správu verzí kódu, jako je GIT
* Silné pochopení rozhraní REST API a znalost toho, jak s nimi komunikovat
* Komunikativní čeština (nebo slovenštině) a angličtina

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- roční bonus
- možnost občasné práce z domova
- stravenky
- flexibilní pracovní doba
- Cafeteria
- vzdělávací kurzy
- sportovní akce a firemní eventy
- relax room na pracovišti (stolní fotbal, šipky, billiard)

Detaily nabídky Front End Developer - Vue.js

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát