Linux Monitoring Engineer

Pracovní náplň

Hledáme Group Linux Monitoring Engineer s vášní nebo zájmem o monitorování. Co budeš dělat?
* monitorování a protokolování
* Implementovat, konfigurovat a spravovat nová monitorovací řešení
* Zajistit důkladné a úplné sledování všech prostředí a vrstev - sítě, serveru, úložiště a aplikací
* Poskytovat analýzu chybějících funkcí a provést je napříč řadou monitorovacích nástrojů
* Implementovat změny v odpovědných systémech
* Správa projektů malé infrastruktury

Požadujeme

* Znalost oblasti IT Infrastructure
* Více než 3 let zkušeností se správou systémů Linux
* 3 a více let zkušeností v produkčních operacích
* Zkušenosti nebo zájem o Nagios, Zabbix
* Zkušenosti s grafickými nástroji, jako je Graphite a Grafana
* Znalosti o skriptování (Python, Perl nebo podobné; Bash; REST API)
* Zkušenosti s monitorováním služeb
* Přehled automatizace infrastruktury, nasazení a správy konfigurace (RH Satellite, Ansible, CloudForms, Rundeck)
* OpenShift / Kubernetes / Docker jsou velkým plusem
* OpenSource a Linux je nutností.
* Plynně česky nebo slovensky a anglicky

Nabízíme

* Roční bonus
* Flexibilní pracovní doba a HO (až 10 dní v měsíci)
* 5 týdnů dovolené
* Zajímavá a náročná práce úspěšné mezinárodní skupiny
* Žádný dress code
*Vlastní kavárna, relaxační zóna, tělocvična

Detaily nabídky Linux Monitoring Engineer

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát