Group System Administrator - Windows

Pracovní náplň

Hledáme zkušeného správce systému pro celou skupinu, který zajistí funkčnost, zabezpečení a stabilitu podnikových serverů, počítačů a aplikací MS Windows. Co budeš dělat:

* Správa a vývoj služby Active Directory
* Odpovědnost za naši platformu MS Windows, to je standardizace a automatizace
* Odpovědnost operačních systémů (instalace, dokumentace, provoz, zálohování, zabezpečení, monitorování, opravy atd.)
* Vývoj, implementace a správa bezpečnostních řešení

Požadujeme

* Zkušenosti se správou IT infrastruktury (3 roky)
* Schopnost poskytovat technická systémová řešení
* Plánování a vývoj podpůrných procesů a dodržování osvědčených postupů
* Provozní / technické zázemí v oblasti infrastruktury
* Znalost zásad sítě a brány firewall, zabezpečení, úložiště (NAS / SAN / objekt), serverů x86 HW, virtualizace (VMware) a osvědčených postupů je výhodou
* Velmi dobré písemné a ústní komunikační dovednosti a schopnost efektivně komunikovat s technickým i netechnickým publikem
* Plynule česky / slovensky a anglicky

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Roční bonus
* Možnost občasné práce z domova
* Stravenky
* Flexibilní pracovní doba
* Cafeteria
* Vzdělávací kurzy
* Sportovní akce a firemní eventy
* Relax room na pracovišti (stolní fotbal, šipky, billiard)