Fullstack Developer

Pracovní náplň

Hledáme nového kolegu na týmu, který má zájem o programování v Java. Může to být junior (vše zaučíme) nebo senior, který by se mohl stát do budoucna team leaderem.
Co budeš dělat?
* Vývoj informačního systému
* Podílení se na návrhu, tvorbě a údržbě automatizované infrastruktury pro provoz core systému
* Mezi tvými úkoly bude jak refactoring stávajících funkčností, tak vývoj nových modulů a produktů
* Více infrormací u mě

Požadujeme

Co je třeba?
* Alespoň 2 roky zkušenosti s vývojem softwaru
* Proaktivní, týmový hráč
* Analytické a komunikační schopnosti

Velké plus:
* Znalost Nexus, Git (Googs, Gitlab), Jenkins, NodeJS, Docker, SWARM, Kubernetes, MongoDB
* Zkušenosti s programováním v Java
* Znalostí alespoň některého z programovací jazyků, jako je Groovy, Scala, Node.js, Dojo nebo Angular

Nabízíme

* Stravenky 110 Kč
* Výuka jazyků, sport
* Masáže v budově
* Příspěvek na penzijní připojištění po roce až 2 500,-Kč
* Příspěvek na sport, kulturu a rekreaci 20 tis. Kč ročně po roce
* 3 x sick day
* Pro ty, co mají dítě do 12 let možnost tzv sociálního volna – 1 den/čtvrtletí
* Samozřejmě možnost odborných kurzů a školení

Detaily nabídky Fullstack Developer

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát