Data analytik

Pracovní náplň

Do našeho rozšiřujícího se týmu hledáme novou krev, která by se chopila role, která je kombinovaná s analytikem a technikem. Co budeš dělat?
* Analýza dat na straně zákazníka a pochopení jeho představ
* Návrh řešení pro platformu SPLUNK a následný onboarding firemních dat do Splunku
* Organizace a zpracování dat - vytváření reportů, dashboardů a aplikací nad platformou Splunk.
* Konfigurace platformy Splunk dle analýzy a požadavků zákazníka, následné nasazení u zákazníka
* Systémová podpora a realizace technických případů u zákazníků, realizace služeb EC

Požadujeme

Co je třeba znát?
* Znalost datové analýzy nad libovolným analytickým nástrojem
* Schopnost zjistit business potřeby
* Data onboarding – zpracování vstupních dat
* Výhodou zkušenosti v IT/Networking oblasti. Výhodou znalost LAN a security oblasti.
* Schopnost samostatné i týmové práce
* Schopnost pracovat s vysokým nasazením a dovést projekty do finálního stavu

Nabízíme

Co nabízíme?
* Stravenkový paušál
* Možnost pracovat občasně z domova a neomezené sick days
* Služební telefon a pracovní notebook
* Work life balance nám není cizí. Možnost až 10 dnů dovolené navíc dle odpracované doby
* Služební vůz nebo roční kupon na MHD
* Výuku anglického jazyka
* Možnost multisport karty
* Výkonové odměny

Detaily nabídky Data analytik

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát