PROGRAMÁTOR MOBILNÍCH APLIKACÍ

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici programátor mobilní aplikací.
Co budeš dělat?
* vývoj mapových aplikací určených pro sběr a aktualizaci dat (platforma Android, iOS)
* vytváření programových nástrojů pro využití technických možností mobilních zařízení
* prezentace dat v mobilních zařízeních, které byly pořízeny v našich desktopových programech
* nové projekty v oblasti IT a vývoj prostředků moderní digitální komunikaci
* práce s manuály a technickými texty převážně v anglickém jazyce

Požadujeme

Co je třeba znát?
* SŠ vzdělání (zaměření na IT) nebo VŠ vzdělání (technické nebo přírodovědné zaměření)
* znalost algoritmizace a principů programování ve vyšších programovacích jazycích
* znalost programovacího jazyka – Delphi, C++, Java
* orientace v prostředí Android
* znalost technické angličtiny
* schopnost samostatné práce a hledání řešení

Nabízíme

* zajímavé finanční ohodnocení
* flexibilní pracovní dobu s možností práce online
* služební mobilní telefon
* vybavení výpočetní technikou
*stravenky