Network Engineer

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici Network Engineer pro zajímavý, dlouhodobý projekt. Co budeš dělat?
* Poskytovat technickou podporu pro všechny projekty
* Učit se nové technologie vyžadované na projekty
* Komunikace se zákazníkem
* instalace softwaru, ladění, aktualizace, upgrade atd.
* Podpora projektů, včetně implementace, provozu a údržby, školení atd.
* Poskytovat technické školení, semináře a pokyny zákazníkům a partnerům

Požadujeme

Co je třeba znát/umět?
* Titul v oboru elektronika / telekomunikace / projektový management nebo ekvivalent
* Proaktivní a orientovaný na zákazníka * Základní práce v síti (TCP / IP), Linux / Windows OS
* Komunikační a mezilidské dovednosti
* Komunikativní angličtina a čeština - podmínkou

Nabízíme

Zajímavou & různorodou práci v mezinárodním teamu
Dynamické multikulturní prostředí
U nás není denní používání anglického jazyka slibem, ale skutečností!

Detaily nabídky Network Engineer

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát