RPA Senior DevOps Engineer

Pracovní náplň

V této roli budete mít odpovědnost za hodnocení automatizace obchodních procesů, vývoj a poskytování procesů RPA a provozování procesů RPA hostovaných v prostředích PROD.
Budete mít příležitost spolupracovat na rozsáhlých implementacích Intelligent Automation využívajících velkou paletu technologií (RPA - UiPath, IOCR - ABBYY, BPM - Bizagi atd.)

Co bude náplní Vaší práce?

* Identifikace potřeb a požadavků, které následně předáváte na technickou infrastrukturu
* Design Intelligent Automation / RPA procesní řešení v souladu se standardními principy desingu
* Tvorba procesů RPA podle agilních metodik / DevOps
* Zlepšování a rozšiřování úkolů a automatizace CI / CD
* Návrh testovacích postupů a scénářů
* Podpora stávajících produktů Inteligentní automatizace a implementace změn
* Identifikace rizik a jejich odstranění

Požadujeme

Co od Vás na tuto roli potřebujeme?

* Titul v oboru počítačových věd, IT nebo v příslušném oboru; MSc / MBA v podnikání je plus
* Zkušenosti s doručovacím prostředím Agile / DevOps
* Porozumění logice založené na pracovním toku a schopnost porozumět obchodnímu procesu z diagramu pracovního toku a konceptualizovat jej jako automatizované řešení
* Schopnost vysledovat chybu a odstranit ji
* Nejméně 5 let prokázaných zkušeností s UiPath
* Minimálně 2 roky odborné praxe v programování (včetně skriptování / kódování), SQL a relačních databází a vývoji aplikací (.NET, C ++, Java atd.)
* Zkušenosti se správou úložiště kódů, slučováním kódů a kontrolami kvality, průběžnou integrací a automatickým nasazováním a správou pomocí nástrojů jako Jenkins, SVN, Git, Ansible, Artifactory, Service Now, Sonar, Selenium
* Dobré komunikační schopnosti se schopností prezentovat technické podrobnosti netechnickému publiku
* Dobré písemné dovednosti se schopností vypracovat jasnou dokumentaci procesu
* Vysoká mezikulturní zkušenost (práce napříč týmy po celém světě)

Nabízíme

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

* Flexibilní pracovní doba
* Home Office
* Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
* Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
* 6 dnů zdravotního volna
* Finanční bonusy za dobře odvedenou práci cca 15 - 20% z roční mzdy
* Plně hrazené stravenky
* CAFETERIA
* Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
* Služební automobil
* Ovocné dny
* Sportovní klub
* Hrazené certifikace a školení
* Jazykové kurzy
* SMLOUVA na dobu NEURČITOU

Detaily nabídky RPA Senior DevOps Engineer

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát