KOORDINÁTOR PROJEKTU | STAVEBNICTVÍ | až 50 000 Kč

Pracovní náplň

Máte stavební vzdělání a umíte řídit projekty ve stavebnictví?
Máme pozici pro Vás!

KOORDINÁTOR PROJEKTU
Co bude Vaší náplní práce:
* koordinace a vedení agendy projektu od začátku (studie) až po kolaudaci
* spolupráce na výběru dodavatelů - projektanti, realizace stavebních prací atd.
* zajištění přípravy staveb (smlouva o dílo, vyřizování povolení, komunikace s úřady)
* odpovědnost za realizaci staveb - vedení kontrolních dnů
* sledování nákladů, plánování čerpání rozpočtů atd.

Požadujeme

* minimálně středoškolské vzdělání ve stavebním oboru PODMÍNKOU
* zkušenosti na podobné pozici výhodou (uplatnění i pro absolventy)
* orientace v projektové dokumentaci a stavební legislativě
* autorizace ČKAIT výhodou

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* penzijní připojištění
* 3 sick days
* stravenky
* karta Multisport