VEDOUCÍ STAVEBNÍHO ODDĚLENÍ | INVESTICE

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s plánováním velkých stavebních projektů? Chcete pracovat na zajímavých projektech a budovat nové oddělení strategických investic?
Máme pozici pro Vás!
VEDOUCÍ STAVEBNÍHO ODDĚLENÍ

Co bude Vaší náplní práce:
* odpovědnost za přípravu a realizaci velkých investic (např. mosty apod.)
* koordinace činností pro zadávání projektové dokumentace
* výběrová řízení na dodavatele
* odpovědnost za přípravu a realizaci staveb
* dohled a kontrola stavby během realizace a následné předání
* sledování nákladů, plánování čerpání rozpočtů atd.

Požadujeme

* vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru
* orientace v územním a stavebním povolení
* zkušenosti na podobné pozici minimálně 5 let
* samostatné rozhodování
* celkový přehled ve stavebnictví (normy, zákony, povolování atd.)

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* penzijní připojištění
* 3 sick days
* stravenky
* karta Multisport