PROJECT MANAGER | automotive | až 80 000 Kč!

Pracovní náplň

Významná světová společnost v oblasti průmyslové automatizace hledá PROJEKTOVÉHO MANAŽERA na projekty v automotive!

Vyhovuje Vám denní využití angličtiny a mezinárodní prostředí plus občasné cestování? Pozice zahrnuje rozsáhlou interakci s prodejem, systémovým inženýrstvím, vývojem produktů a dalšími členy vícefunkčních týmů zaměřených na dodávky nových či stávajících produktů klientům.

Monitorovali byste projekt od zahájení až po doručení. Projekty jsou zadávány, nebudete mít na starost nové akvizice.

Požadujeme

- Bakalář či VŠ (technika, projektový management, ekonomie)
- Velmi dobré znalosti angličtiny PODMÍNKOU
- Prokazatelné zkušenosti s řízením projektů
- Pokročilá znalost MS Project a MS Office
- Obchodní a finanční myšlení
- Efektivní spolupráce s týmy
- Zkušenost s nastavováním finančního budgetu VÝHODOU
- Certifikace PM 800, standardy PMI, PMP VÝHODOU

Nabízíme

- Roční bonus
- Dovolená 5 týdnů
- 5 Sick Days
- Flexibilní pracovní doba, možnost Home office
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Plně hrazené skupinové životní pojištění
- Stravenkový paušál
- Občerstvení na pracovišti
- Speciální lékařská péče pro zaměstnance
- Propracovaný system vzdělávání
- Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářích