Support specialist - Digital Workspace

Pracovní náplň

Digital Workspace Services Platform hledá nového člena týmu!
Budete technickým expertem na podporu 3. úrovně pro velké technologie a služby Enterprise Digital Workspace. Budete hnacím motorem komplexních technických řešení pro zlepšení shody systému a jeho automatizaci. Kromě toho budete efektivně spravovat maximální dostupnost a minimalizovat narušení služeb.

Naším cílem je zajistit, aby organizace měla správné znalosti a schopnosti k poskytování podpory 3. úrovně pro infrastrukturu, udržování infrastruktury v provozu 24x7x365

Co bude tvou náplní práce?

* Správa platformy Digital Workspace Services zahrnuje řešení jako MeM (SCCM) / Intune / Adaptiva / AD a GPO
* Poskytovat podporu mnoha základním systémům Microsoft a technologiím podnikové infrastruktury
* Podpora řízení incidentů, problémů a změn
* Údržba a monitorování infrastruktury Microsoft Endpoint Manager
* Kritické řešení incidentů

Aplikace, které využíváme:
* Microsoft Endpoint Manager
* Adaptiva
* Intune / Azure
* MS SQL

Požadujeme

Co od tebe ne tuto roli potřebujeme?

* Znalost Microsoft Endpoint Manager (SCCM)
* Znalost Skriptování (Powershell, VBS)
* Optimalizace nasazení a vzájemná optimalizační řešení, jako je Adaptiva
* Znalost Windows & SQL Server Administration + (DNS, DHCP, Windows Server)
* Zkušenosti se správou aplikací SCCM, aktualizacemi softwaru, měřením aplikací a nasazením operačního systému (pořadí úkolů)
* Znalost Microsoft Deployment Toolkit / OSD
* Znalost prostředí nasazení aplikací pro stolní počítače pomocí SCCM / Intune
* Porozumění službě Active Directory; včetně replikace, GPO a DNS
* Zkušenosti s analýzou incidentů a problémů a analýzou trendů
* Vynikající komunikační, týmová práce a dovednosti v oblasti služeb zákazníkům

Nabízíme

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

* Flexibilní pracovní doba
* Home Office
* Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
* Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
* 6 dnů zdravotního volna
* Finanční bonusy za dobře odvedenou práci cca 15 - 20% z roční mzdy
* Plně hrazené stravenky
* CAFETERIA
* Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
* Služební automobil
* Ovocné dny
* Sportovní klub
* Hrazené certifikace a školení
* Jazykové kurzy
* SMLOUVA na dobu NEURČITOU