Software engineer / Node.js / React

Pracovní náplň

Jsi software engineer s pár lety praxe? Skvělé! Hledáme tě - budeš vyvíjet portfolio interních produktů IT Services. Tvým úkolem bude vytvářet vysoce kvalitní, inovativní a plně funkční software, který odpovídá standardům kódování a navrženému technickému designu. Jedná se zejména o návrh a vývoj webových aplikací.

Co na této pozici bude Tvou denní činností?

* Návrh, vývoj a údržba webových aplikací
* OOP v Javascriptu (React, Node.js)
* Kontrola vytvořeného kódu, následné úpravy
* Implementace nových řešení
* Testování dokončených fází projektu s polečně s týmem testerů
* Komunikace napříč týmem jak v České republice tak v zahraničí
* Řešení incidentů spojených s ´´laděním,, databáze

Požadujeme

Co na této pozici využiješ?

* Passion for React, Node, JavaScript features (ES5,6, x ... standards), JQuery, Bootstrap
* Znalost databáze - SQL
* Angličtinu - denní využití
* Zkušenosti se souvisejícími technologiemi, jako je Linux, REST, SOAP a další
* Schopnost navrhovat řešení zejména snahou předvídat funkční potřeby

Co se u nás můžeš naučit?

* Další programovací jazyky - Python, C#, Java
* Principy agilní metodiky, DevOps, Continuous Delivery, Business-Driven Development a další

Nabízíme

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

* Flexibilní pracovní doba
* Home Office
* Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
* Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
* 6 dnů zdravotního volna
* Finanční bonusy za dobře odvedenou práci cca 15 - 20% z roční mzdy
* Plně hrazené stravenky
* Benefitní program CAFETERIA
* Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
* Služební automobil
* Ovocné dny
* Sportovní klub
* Hrazené certifikace a školení
* Jazykové kurzy
* SMLOUVA na dobu NEURČITOU

Detaily nabídky Software engineer / Node.js / React

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát