IT Digital Architect

Pracovní náplň

Do našeho řetězce obchodů hledáme zkušeného IT Digital Architect.

Náplní práce je:
- Návrh nových či redesign stávajících řešení/služeb včetně migrací do Azure cloudu
- Vytváření rozvojových plánů pro svěřené oblasti, propojení s business plány
- Koordinace/spolupráce s externími architekty či v rámci skupiny (komunikace v angličtině)
- Vyhodnocení/oponentura návrhů/řešení vypracovaných externími architekty či v rámci skupiny (většina v angličtině)
- Koordinace/rozvoj IT kolegů z vývoje a provozu v oblasti data managementu

Zaujala Tě tato nabídka? Pošli svůj životopis.

Požadujeme

- 3-5 roky zkušeností na podobné pozici
- Schopnost navrhovat řešení v oblastech digitálních technologii
- Zodpovědnost za svěřené oblasti/procesy
- Znalost Azure cloudu
- Komunikační/manažerské dovednosti, flexibilita, schopnost agilní spolupráce
- Samostatné rozhodování, zaměření na cíle
- Pokročilá znalost angličtiny

Nabízíme

- Finanční bonusy (z roční mzdy, podle toho jak se daří plnit KPI)
- Služební auto nebo příspěvek na dopravu do zaměstnání
- Možnost parkování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Kupony na slevu pro rodinný nákup v našich prodejnách
- Stravenky

Detaily nabídky IT Digital Architect

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát