ELEKTRO PROJEKTANT

Pracovní náplň

Pro největšího prodejce CNG v České republice aktuálně hledáme kandidáta na pozici ELEKTRO PROJEKTANT.

Co bude Vaší náplní práce:
*vytváření a zpracování potřebných podkladů k projekční činnosti
*řízení a zpracování komplexní dokumentace
*vytváření technických výkresů
* případné změny a úpravy v projektové dokumentaci
*výstupní kontrola projektové dokumentace
*úzká spolupráce a pravidelná konzultace s technikem výroby v oblasti elektro
*vedení a správa archivu k jednotlivým projektům

Požadujeme

* minimálně středoškolské vzdělání v oboru elektro
* znalost vytváření projektů v programu AutoCad
* mírně pokročilou znalost anglického jazyka
* znalost vyhlášky 50 min. § 6, 7
* systematický přístup a odpovědnost

Nabízíme

* stravenky
* sick days
* další vzdělávání

Detaily nabídky ELEKTRO PROJEKTANT

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát