STAVEBNÍ PROJEKTANT

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s projektováním pozemních staveb a umíte pracovat v AutoCAD? Máme pozici pro Vás!

Co bude Vaší náplní práce:
* odpovědnost za zpracování komplexní dokumentace
* příprava konstrukčních řešení a technické výpočty (stavební část a technologická zařízení) ve všech stupních projektu
* spolupráce s dalšími odděleními
* tvorba vzorových dokumentů, výkresů a šablon
* odpovědnost za administraci projektové dokumentace

Požadujeme

* minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru
* zkušenosti se zpracováním stavebních výkresů a s prováděním technických výpočtů
* znalost vytváření projektů v programu AutoCAD
* znalost anglického jazyka výhodou
* systematický přístup a odpovědnost

Nabízíme

* stravenky
* sick days
* další vzděláváníí

Detaily nabídky STAVEBNÍ PROJEKTANT

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát