VEDOUCÍ STŘEDISKA | pozemní stavby

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s realizací stavebních zakázek a byl jste odpovědný za tým techniků? Máme pozici pro Vás!
VEDOUCÍ STŘEDISKA

Co bude Vaší náplní práce:
* odpovědnost za komplexní realizaci zakázek včetně hospodářského výsledku
* řízení a kontrola podřízených pracovníků / techniků
* kontroluje stavební práce
* odpovídá za proces výběru dodavatelů a subdodavatelů
* účastní se kontrolních dnů
* řeší záruční povinnosti a případné reklamace

Požadujeme

* minimálně středoškolské vzdělání v oblasti stavebním
* zkušenosti na podobné pozici minimálně 7 let - pozemní stavitelství
* znalost vedení týmu podmínkou
* komunikativní, zaměřený na výsledek

Nabízíme

* motivující mzdové ohodnocení v závislosti na výsledcích střediska
* služební automobil pro soukromé účely
* 5 týdnů dovolené
* mobilní telefon, PC

Detaily nabídky VEDOUCÍ STŘEDISKA | pozemní stavby

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát