JAVA DEVELOPER - skvělá parta i prostředí

Pracovní náplň

Americká společnost s pobočkami v Praze a Ostravě hledá dalšího kolegu vývojáře do týmu.
Budeš mít možnost používat opravdu moderní technologie, máme neformální prostředí, moderní kanceláře, místo výkonu práce u Orloje či v podobě Home Office, to vše a mnohem více :-)

Náplň práce:
* vývoj aplikací
* komunikace s uživateli
* podílení se na designu částí systému
* testování nových funkcionalit

Máme projekty na WebChannel, WebScrapping, speciální tým Data Science a Machine Learning, Nature Language a mnoho dalšího.
Některé projekty jsou vedeny napříč celým světem.

Pro bližší detaily se neváhej ozvat a poslat svůj životopis.

Lokalita: Praha centrum + Home Office

Požadujeme

* vzdělání v oblasti IT
* praxe ve vývoji min. 2 roky
* komunikativní angličtinu alespoň na úrovni B1
* samostatnost

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* bonusy
* flexibilní pracovní doba
* částečný home office
* stravenky
* sick days
* příspěvky na volnočasové aktivity

Detaily nabídky JAVA DEVELOPER - skvělá parta i prostředí

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát