Data Analytik internetové televize!

Pracovní náplň

Hledáme data analytika pro analýzu televizního obrazu.

Máme ambice rozjet ve velkém Machine Learning.

Jedeme hlavně na Linuxech. Vysílání probíhá u klientů z celého světa a máme spousty diváků v různé vysílací doby.

Součástí naši vysílací platformy jsou také reklamy a sledování kdo kdy, kde a co sleduje.

Pokud Tě tedy baví analýza dat, ML a práce s Pythonem a už máš s tím vším nějakou praktickou zkušenost, rádi Tě pozveme na pohovor, kde si řekneme více.

Sídlíme u metra Háje, kde máme i svou laboratoř. Uvítáme někoho, komu nevadí chodit do kanceláře ideálně 4 dny v týdnu (v pátky míváme vždy HO).

Jsme menší společnost, nadšenci do Linuxu. Daří se nám i v této době skvěle a máme ambice se ještě trochu rozrůst. Budeš to právě Ty, kdo se přidá k naší posádce a ponoří se do vln televizního internetového vysílání?

Pošli svůj životopis a řekneme si více.

Požadujeme

- praktická zkušenost s Pythonem a analýzou dat
- velmi dobrá znalost Excelu
- chuť analyzovat TV obraz a vysílání
- zájem o Machine Learnig

Nabízíme

- variabilní pracovní doba core 10 - 13 hodin
- pátky Home Office
- pohotovosti jsou dobrovolné On Call a za příplatek
- služebky nejsou, ale pokud by ses chtěl podívat třeba na instalaci na Floridu nebo do Brazílie, máš možnost :)
- nb a telefon
- výborné kafe
- možnost parkování