Principal QA Engineer

Pracovní náplň

Jako hlavní inženýr QA budete poskytovat technickou podporu ve fázích návrhu, vývoje a výroby projektů, analyzovat a řešit problémy související s QA, zajišťovat, aby byl projekt realizován v daných termínech a rozpočtech, doporučovat vylepšení stávajících procesů QA a implementovat vylepšení procesů za účelem zvýšení efektivity testování.

Odpovědnosti:
- Funkční a systémové testování
- Udržování automatizovaného testovací prostředí
- Stanovení požadavků na kvalitu projektu a s tím spojené doporučování vylepšení procesů
- Účast na schůzkách (kick off, shromažďování / kontroly požadavků, plánování testů)
- Evidování a eskalace překážek, rizik, problémů a změn zúčastněných stran
- Navrhování řešení problémů, které brání nasazení a výkonu aplikací
- Dokumentace

Požadujeme

- Více než 5 let souvisejících pracovních zkušeností v QA.
- SilkTest, GIT, Bitbucket, Selenium, InstallShield Windows, Jenkins, ReadyAPI / SoapUI, VMWare, Bugzilla, JIRA.
- Zkušenosti s vývojem technické vize pro QA inženýrství, včetně rozhodování a výběru testovacích nástrojů, zlepšování procesů nebo implementace osvědčených postupů.
- Zkušenosti se zpracováním testování softwaru, manuální i automatizované (Ops, Dev)
- Zkušenosti s řízením zajištění kvality velkých projektů, včetně dohledu nad zkoušením, ověřováním a testováním. Pracuje samostatně v týmovém prostředí.
- Zkušenosti s vedením a správou globálně distribuovaných týmů a řízení souběžných projektů.
- Zkušenosti s plánováním, strategií a prováděním testů.
- Zkušenosti s řešením složitých problémů z technického hlediska.
- Zkušenosti s iniciativou a proaktivním hledáním kvalitních řešení neustálým zlepšováním.

Nabízíme

- Flexibilní pracovní doba
- Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
- 3 dny placeného zdravotního volna
- Multisport karta
- Home Office
- Stravenky 100 Kč
- Flexipasy od Sodexo 1000 měsíčně

Detaily nabídky Principal QA Engineer

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát