Business Intelligence Visualization Analytik – Data Science

Pracovní náplň

Hledá se nový Business Intelligence Visualization Analytik, který bude součástí našeho nově založeného Data Science týmu, zodpovědného za shromažďování, čištění, klasifikaci a těžbu dat.
Bude vytvářet pokročilé analytické vizualizace, přehledné datové zprávy, které pomohou podpořit rozhodování pro nákup různých technologií a dalších.
Bude také spolupracovat s vědci v oblasti dat při vývoji modelů a pokročilých řešení pro analýzu dat a identifikovat optimální přístupy k vizualizaci výstupů.
Dále spolupracuje i s vývojáři softwaru při navrhování architektury potřebné pro podporu vizualizačních aplikací.

Tento analytik může sedět na naší pobočce v Ostravě nebo v Praze.

Náplň práce:
- Návrh, tvorba a implementace pokročilých vizualizací
- Návrh reportů, které představují obchodní příběhy v datech
- Zapojení se do analýzy s obchodními partnery, abyste porozuměli obchodním potřebám a převedli požadavky do pokročilých vizualizačních návrhů a udržitelných nástrojů
- Spolupráce s datovými vědci na porozumění modelům a pokročilým analytickým řešením a identifikaci optimálních přístupů k vizualizaci a vytváření dynamických výstupů
- Spolupráce s vývojáři softwaru na návrhu architektury potřebné pro podporu vizualizačních aplikací

Naše firma je přední světový poskytovatel informací o trhu, poradenských služeb a akcí pro trhy informačních technologií, telekomunikací a sp...

Požadujeme

- 2 a více let programování v JavaScriptu a 1 a více let v Pythonu, Ruby, R nebo jiných příslušných jazycích
- Zkušenosti s D3.js pro vizualizaci dat a dalších frontend rozhraní JavaScriptu
- Zkušenosti s HTML5, CSS3, SVG, JSON a také s metodami výměny dat pomocí API
- Znalost a schopnost porovnávat více rámců, např. podmnožina Altair, Bokeh, D3, Dash, KeyLines, Linkurious, Matplotlib, Plotly, Seaborn, Vega
- Znalost některých vizualizačních nástrojů na vysoké úrovni, jako jsou Flourish, Gephi, Kibana, Looker, Power BI, Qlik Sense, Tableau
- Plynulá angličtina

Nabízíme

- Flexibilní pracovní doba
- Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
- 3 dny placeného zdravotního volna
- Multisport karta
- Home Office
- Stravenky 100 Kč
- Flexipasy od Sodexo 1000 měsíčně