Developer - FE ANGULAR

Pracovní náplň

Hledáme pokročilé vývojáře do našeho týmu. Vyvíjíme onlint portal pro HR ve firmách. Je to lehký klient - klas. 3 vrstvá aplikace pro manažery i koncové uživatele, dostupný přes různá zařízení (pc, mobil, tablet), obsahuje např. funkce jako: stáhnout si vyplatní pásku, změň si své kontaktní údaje, hodnocení, docházka, evidence cestovních nákladů, vzděláváni, schválení elektronického podpisu ad.

Projektů máme více, budeme rádi, když nám s nimi pomůžeš. Pracujeme hlavně s:

- Javascript, Typescript
- UI framework Angular
- MD Bootstrap
- HTML, CSS, SVN/Git, API, JSON, XML
- MS Visual Studio Code / WebStorme

Lidem se u nás líbí, o tom také svědčí to, že jsou u nás již déle a nehledáme náhradu za nikoho, rozšiřujeme tým :-).

Neváhej a pošli svůj životopis.

Požadujeme

- umět programovat FE v Typescript a Javascript
- znalost Angular
- být komunikativní a umět pracovat v týmu

Nabízíme

- Pružná pracovní doba
- Home Office
- 5 týdnů dovolené
- Sick days
- Příspěvek na stravování
- Občerstvení na pracovišti
- Vzdělávání

Detaily nabídky Developer - FE ANGULAR

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát