Linux Admin/Engineer

Pracovní náplň

Hledáme Linuxáka do naši party, kde neřešíme co máš na sobě, máme doupě v podobě rodinného domu a pokud máš rád, tak i dobré kafe a až se zase oteřvou puby, rádi si dáme i nějaké to pivko.

Pracovně míváme v pondělí společné snídaně a v pátky i za normálního režimu vždy pracujeme z domu. Teď je práce z domu častější, ale chodit do kanclu, pokud budeš chtít, můžeš.

Používáme především tyto technologie:
Debian
OpenVPN
LEMP stack
Gitlab CI/CD

A budou se Ti hodit i znalosti s technologiemi viz níže:
LXD or other linux containers like Proxmox, or Docker
Automatization - Ansible or Puppet or Terraform
Mysql cluster,
Redis, RabbitMQ, Elasticsearch, PHP,
HAProxy,
DNSmasq

Na monitoring používáme Grafanu.
Dále používáme ještě MariaDB, Nginx, instalace pro PHP.

Pohotovosti nejsou povinné a pokud bys je chtěl, jsou samozřejmě za příplatek.
Sídlíme kousek od metra Háje.

Zaujalo Tě to? Pak neváhej a pošli svůj životopis.

Požadujeme

- znalost automatizace v Ansible je pro nás nejdůležitější, bez ní to nejde
- důležitá je pro nás znalost / ochota se naučit high-availability řešení, např. Galera Cluster,HAProxy, Redis Sentinel
- dobrá znalost monitoringu: Prometheus + Grafana
- dobrá orientace v síťových technologiích, architektuře sítí, konfiguraci síťových zařízení apod.
- zájem o nové technologie v IT

Nabízíme

- variabilní pracovní doba core 10 - 13 hodin
- pátky vždy Home Office (i v necovidové době)
- pohotovosti jsou dobrovolné On Call a za příplatek
- služebky nejsou, ale pokud by ses chtěl podívat třeba na instalaci na Floridu nebo do Brazílie, máš možnost :)
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- nb a telefon
- výborné kafe
- možnost parkování

Detaily nabídky Linux Admin/Engineer

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát