SW Test Manager

Pracovní náplň

Podstatou Tvé práce bude vedení testování v projektech vývoje SW do řídících jednotek vozů skupiny VW. Náplň bude zčásti technická a zčásti organizační. Test Manager(ka) by měl/(a) mít zkušenosti z oblasti testování SW, znát pojmy a metodologie, které se v ní využívají. Budeš zodpovědný/(á) za nastavení strategie testování v projektu, budeš úzce spolupracovat s projektovým manažerem daného projektu a budeš pravidelně reportovat výsledky svého týmu. Na technické straně budeš zodpovědný/(á) za to, že nástroje jsou správně technicky nastavené.

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?
- Vedení týmu testerů
- Nastavení strategie testování projektu
- Komunikace se zákazníkem
- Zajištění nastavení testovací infrastruktury (zejména organizačně)
- Tvorba test specifikace
- Rozdělování úkolů pro tým
- Odborné vedení týmu v oblasti testování
- Práce s nástroji Doors, Jenkins, SVN, Jira atd.

Požadujeme

- Zkušenosti v oblasti vývoje a testování SW
- Znalost programování v C/C++
- Znalost nástrojů pro testování
- Znalosti metodologie testování, např. ISTQB
- Pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
- Dobré komunikační schopnosti a proaktivní přístup
- Ochota cestovat (občasné služební cesty do Německa)
- Řidičský průkaz - aktivní řidič

Nabízíme

- Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
- Pružnou pracovní dobu
- 5týdnů dovolené
- Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
- Příspěvek na stravování, teplé a studené nápoje na pracovišti
- Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
- Sick days
- Zprostředkování karty Multisport
- Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 4 500 Kč/měs.)
- Příspěvek na penzijní připojištění od 800 Kč/měsíc
- Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
- T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
- Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti