Projektový manažer - Developerské projekty

Pracovní náplň

Pro společnost, která se specializuje na výstavbu a prodej prémiových nemovitostí v atraktivních pražských lokalitách, hledáme vhodného kandidáta pro vedení výstavby bytových domů:

Projektový manažer

Co bude náplní Vaší práce?

* Vedení projektu staveb od A do Z
* Koordinace subdodavatelů ohledně zajištění kompletního inženýringu
* Zajištění výběrových řízení na dodavatele a subdodavatele
* Koordinace a kontrola práce stavbyvedoucích pracovníků
* Komunikace s ostatními úseky společnosti
* Řízení, organizace a kontrola práce prováděné (sub)dodavatelskými firmami
* Odpovědnost za dodržování a kontrolu BOZP, PO – řízení jakosti, ISO, ČSN
* Komunikace s dodavateli a subdodavateli na denní bázi
* Finanční plánování a řízení

Požadujeme

Jaké jsou požadavky na tuto pozici?

* VŠ vzdělání - stavební zaměření NUTNOSTÍ
* Perfektní orientace v projektové dokumentaci
* Komunikativní osobnost s příjemným vystupováním
* Odolnost vůči stresu, aktivní přístup, samostatnost
* Řidičské oprávnění skupiny B
* ČKAIT je velkou výhodou
* Zkušenosti řízením projektů a výstavby bytových domů

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání prezentace (seznamu) odpracovaných projektů včetně Vašeho životopisu v reakci na tuto inzerci

Nabízíme

Můžete se těšit na:

* Moderně vybavené kanceláře na Smíchově
* Neformální prostředí, ve kterém panuje přátelská atmosféra
* Občerstvení v kanceláři
* Služební telefon a notebook i pro tvé vlastní účely
* Placenou výuku anglického jazyka
* Pravidelná firemní školení a teambuildingy
* Možnost home office

+ Bonusy, které jsou vypláceny každé 3 měsíce ve výši 20% dle splnění čtvrtletních cílů