DevOps Cloud Engineer

Pracovní náplň

Hledáme Cloud Engineera pro automatizace našich builds, deploys ad. pro aplikace v Azure i on-premis. Nasazování připravených automatizovaných testů.
Komunikace s vývojáři, testery, infrastrukturními architekty a jednotlivými IT dodavateli.
A pokud budeš chtít, můžeš mít pod palcem i přípravu prostředí pro zátěžové testování.

Uvítáme znalost:

- kontejnerizace
- cloudu
- verzovacího nástroje
- vývojových prostředí
- základy skriptovacího nebo programovacího jazyka

Konkrétně používáme Kubernetes, Azure, Git, Azure DevOps Services, Java, .Net., Selenium, Postman, ElastiSearch, Kibana a další.

Spravujeme cca 100 serverů jak Linux, tak Windows. Zhruba třetina je u nás, zbytek v cloudu. Do budoucna je vize převaha Linuxu.

Sídlíme na Andělu a máme fajn kolektiv.

Zaujala Tě pozice? Dej nám o sobě vědět.

Požadujeme

Znalost:
- principu kontejnerizace
- cloud technologií
- základy programovacího nebo skriptovacího jazyka
- chuť cokoliv efektivně automatizovat :-)
- komunikativnost
- anglický jazyk

Nabízíme

- Více než 5 týdnů dovolené
- Cafeterie - možnost volby v oblastech cestování, zdraví, sportu, kultury a vzdělávání
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Stravenky
- Vzdělávací kurzy
- Jazykové kurzy
- a další

Detaily nabídky DevOps Cloud Engineer

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát