Konstruktér senior

Pro našeho klienta, výrobní společnost, působící na globálním trhu hledáme zkušeného kolegu / kolegyni. Budete součástí 15členného týmu konstruktérů a budete se podílet na projektech od vývojové fáze až po finální produkt.

Pracovní náplň

• Tvorba technické dokumentace od vývojové fáze projektu po zhotovený finální produkt.
• Zpracování konstrukční dokumentace a její aktualizace.
• Vývoj mechanických i mechatronických dílů.
• Spolupráce s produktovým manažerem, prototypovou dílnou, zkušebnou a dalšími odděleními.
• Budete také součástí některých mezinárodních projektových týmů.
• Spolupráce při výrobě a zkoušení prototypů, zadávání zkoušek.

Požadujeme

• Praxe na obdobné pracovní pozici 5-10 let – podmínkou.
• Komunikativní znalost anglického jazyka pro telefonickou a písemnou komunikaci.
• Vzdělání technického strojírenského oboru.
• Odpovědnost, spolehlivost, schopnost týmové práce.

Nabízíme

• Možnost stabilní a dlouhodobé spolupráce.
• Profesní růst – do budoucna převzít roli hlavního konstruktéra.
• Flexibilní pracovní doba.
• Home Office (cca 2x týdně).
• 13. plat.
• 25 dní placené dovolené.
• Benefitní systém Cafeteria.
• Jazykové vzdělávání a další…