Lead Software Engineer - PHP (Symfony)

Pracovní náplň

Do super týmu PHP vývojářů hledáme jejich Team Leadera.
Jsme mladý a dynamický kolektiv a potřebujeme k sobě někoho, kdo nás bude posouvat dál.

Používáme tyto technologie:
- PHP
- Symfony
- Go
- Python
- Twirp a Protocol Buffers
- MySQL (Galera Cluster)
- ElasticSearchi, Redis
- RabbitMQ
- Kubernetes
- GitLab
- Sentry
- Influxdb a Grafana

Máš-li zkušenosti s vedením týmu vývojářů a sám částečně rád vyvíjíš, ozvi se nám a povíme si více.

Požadujeme

– Zkušenosti s vedením týmu (4 až 7 vývojářů)
– Dlouholeté zkušenosti s vývojem softwaru
– Mít background v technologiích, které u nás používáme
– Být komunikativní a chtít dělat vedoucí pozici, vést a mentorovat tým

Nabízíme

- Flexibilní pracovní doba
- Home Office
- MultiSport karta

Detaily nabídky Lead Software Engineer - PHP (Symfony)

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát