SW Test Engineer | Embedded | až 80 000 Kč!

Pracovní náplň

Chceš být součástí moderní IT firmy? Hledáme parťáka se znalostí automatizovaného testování a vývoje embedded SW. Začni pracovat v neformálním prostředí, kde panuje pohodová atmosféra!

Pokud Tě baví elektronika, mechanika a auťáky, potom Tě naše projekty s mezinárodním přesahem pohltí.

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (ideálně strojní či elektrotechnika)
- Zkušenosti s automatizovaným testováním a vývojem embedded SW PODMÍNKOU
- Angličtina alespoň B1 - technická AJ - komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí
- Zkušenosti s testováním za pomocí simulátorů (SIL, HIL, apod.) VELKOU VÝHODOU!
- Zkušenosti s programováním nebo skriptovacími jazyky (např. Python, VBScript) nejsou podmínkou, ale ulehčí Ti start!
- Zkušenosti s konfigurací nástrojů pro správu verzí (SVN, ClearCase, apod.) VÝHODOU
* dobrá angličtina je důležitá pro komunikaci se zákazníky a týmy v zahraničí

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays
- Stravenky 100 Kč
- Čtvrtletní výkonnostní odměny a věrnostní systém pro zaměstnance
- Příspěvek na penzijní připojištění (3% z hrubé mzdy)
- Příspěvek za doporučení zaměstnance až do výše 60.000,- Kč
- Příspěvek při narození dítěte ve výši 10.000,- Kč
- Bezúročná finanční půjčka až do výše 200.000 Kč po 2 letech ve společnosti, případně možno i v tíživé situaci dříve než po 2 letech – nicméně viz. rozhodnutí představenstva
- Finanční podpora při dlouhodobé nemoci
- 5 dní placeného studijního volna
- Mulstisportka
- 2x týdně sportovní aktivita (badminton, futsal)
- Odborné knihy k zapůjčení
- AJ
- Teambuildingy máme, kafe/čaje na pracovišti zdarma také
HO - max. 5 dnů v měsíci a max. 50 dnů v roce, ale je to na individuální domluvě, jsou tam lidi, kteří třeba nějaký čas pracují jen z domu
PD - 40 hod týdně, 9-15 pevná