SW Test Engineer až 80 000 Kč

Pracovní náplň

Co budeš dělat:
- Analyzovat požadavky na chování aplikace
- Navrhovat testovací scénář, aby došlo k plnému pokrytí požadavku a provádět jeho
implementaci do automatického testu
- Spouštět automatické testy a výsledky sumarizovat v test reportech
- Analyzovat a logovat chyby
- Budeš součástí review systému, budeš tedy provádět kontrolu implementace testovacích
scénářů svým kolegům před finálním odevzdáním zákazníkovi

Požadujeme

- Zkušenosti s automatickým testováním mobilních aplikací
- Alespoň základy programování v Javě
- Výhodou je znalost HTML, CSS, jQuery
- Angličtina alespoň na úrovni B2 se zaměřením na technickou angličtinu (komunikace se
zákazníky a týmy v zahraničí)
- Analytické myšlení

Nabízíme

* Průžná pracovní doba
* Stravenky
* Multisport karty
* Týden dovolené navíc
* Jazykové kurzy
* Penzijní připojištění
atd

Detaily nabídky SW Test Engineer až 80 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát