Data Analyst - Vývoj léku na Covid - zlepšení výrobních procesů!

Pracovní náplň

Špičková farmaceutická společnost hledá analytika, který ji pomůže zlepšit výrobní procesy pro lék na Covid 19.

Budeš analyzovat relevantní produktové trendy a vést aktivity související se zlepšováním procesů při zavádění nové technologie, při snaze o zvyšovaní výtěžku apod.

Vytvářet metodiku a taky vybírat nástroje pro statistické vyhodnocení procesních dat.

Kontrolovat validitu dat a schvalovat relevantní GMP dokumenty (odchylky, změnová řízení, CAPA apod.

Chceš vědět více? Pošli svůj životopis.

Požadujeme

- zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti (ideálně v chemickém nebo farmaceutickém průmyslu)
- zkušenosti s projektovým managementem, schopnost zkoordinovat rozsáhlé komplexní úkoly
- expertní znalost MS Excel, znalost SW pro vyhodnocování dat (např. Minitab, QC expert) a ideálně i znalost programovacích jazyků (VBA, Python, JAVA)
- výbornou znalost statistiky a statistických nástrojů
- zkušenosti s prací s relačními databázemi
- dobrá znalost AJ

Nabízíme

- smlouvu na dobu neurčitou
příspěvek na dopravu nebo možnost využití svozového autobusu z/do Prahy (Želivského, Eden, Chodov), Uhříněvsi a Říčan
zvýhodněné firemní stravování
příspěvek na penzijní a životní pojištění
5 týdnů dovolené
3 sick-dny
firemní vzdělávání
fyzioterapii a možnost využití firemní tělocvičny

Detaily nabídky Data Analyst - Vývoj léku na Covid - zlepšení výrobních procesů!

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vyšší odborné vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát