Junior Cloud Solution Consultant (M365)

Pracovní náplň

- Konzultace business požadavků zákazníka a jejich transformace na technické řešení.
- Zodpovědnost za návrh IT architektury, definice implementačních, či migračních projektů.
- Realizace jednodušších implementačních, či migračních projektů a týmová spolupráce na komplexnějších případech.

Požadujeme

- Zájem o produkty Microsoft 365 a jejich základní znalost.
- Základní znalost Microsoft Power Platform výhodou (Power BI, Power Apps, Power Automate, Power Virtual Agents).
- Ochota učit se novým věcem.
- Schopnost komunikace se zákazníkem, pochopit jeho potřeby a sdílet je s kolegy.
- Komunikativní AJ.

Nabízíme

- Odpovídající finanční ohodnocení
- Otevřené a přátelské prostředí
- Zázemí stabilní společnosti
- Služební telefon dle výběru, zaměstnanecký tarif za pár korun.
- 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna
- Benefity v hodnotě 10 000 Kč ročně
- Penzijní připojištění
- Slevy na nákup zboží a produktů u našich vlastních i desítek našich partnerů

Detaily nabídky Junior Cloud Solution Consultant (M365)

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát