SUPERVIZOR VÝROBY | AUTOMOTIVE | RANNÍ SMĚNA

Pracovní náplň

Pro příjemnou a stabilní společnost na Kladensku hledáme vhodné uchazeče na pozici SUPERVIZOR VÝROBY | AUTOMOTIVE | RANNÍ SMĚNA.

Těšit se můžete na:
- koordinaci výrobního úseku na montážní lince
- koordinaci směnových mistrů
- zodpovědnost za zaučení nových zaměstnanců
- tvorbu dokumentace
- vyhodnocování výrobních údajů
- zodpovědnost za efektivitu výroby
- řešení problémů ve výrobě
- dohled nad BOZP
- práci na ranní směně

Požadujeme

- SŠ / VŠ vzdělání
- zkušenost s vedením a motivováním zaměstnanců ve výrobě
- organizační, koordinační a komunikační schopnosti
- uživatelská znalost práce na počítači (MS Office)
- znalost anglického jazyka pro základní domluvu

Nabízíme

- 13. plat
- sick days
- příspěvek na stravování
- příspěvek na dopravu
- kariérní růst
- možnost školení v mateřském závodě v zahraničí
- školení
- práce s nejnovějšími technologiemi
- kvalitní zaškolení

Detaily nabídky SUPERVIZOR VÝROBY | AUTOMOTIVE | RANNÍ SMĚNA

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vyšší odborné vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát