CATEGORY MANAGER | OCELOVÉ KONSTRUKCE | MOŽNOST PRÁCE Z DOMOVA

Pracovní náplň

Pro tradiční výrobní společnost, která aktuálně zavádí nové procesy, hledáme šikovného kandidáta na pozici CATEGORY MANAGER | OCELOVÉ KONSTRUKCE. Jestli jste na podobné pozici působili, čtěte dál!

Na pozici budete zodpovědný za:
- rozvíjení nákupních plánů a strategie pro podporu obchodních cílů společnosti
- rozvíjení strategií pro snižování nákladů
- vedení strategických meetingů s dodavateli
- vyjednávání podmínek s dodavateli
- účast na nastavování ročního rozpočtu
- utužování a péči o dlouhodobá partnerství s dodavateli
- cestování k dodavatelům v Evropě v rozsahu cca 30%

Práci je možné vykonávat Z DOMOVA NEBO Z KANCELÁŘE (okres Kladno).

Požadujeme

- minimálně Bc. vzdělání - strojní nebo ekonomické
- minimálně 5 let zkušeností na obdobné pozici
- strategické myšlení
- schopnost efektivně komunikovat napříč organizaci
- schopnost budovat vztahy - v organizaci i mimo ní
- schopnost řídit se zásadami mezinárodní organizace
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- pokročilá úroveň angličtiny pro denní komunikaci, další evropský jazyk je výhodou
- ochota cestovat v rozsahu cca 30% pracovní náplně
- schopnost efektivně řešit problémy

Nabízíme

- roční odměna a vánoční bonus
- příspěvek na stravování a penzijní připojištění
- pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- zázemí úspěšné stabilní zahraniční společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- podnikové jazykové kurzy
- odměny při pracovních a životních výročích