Business Analyst - práce v centru Prahy

Pracovní náplň

Ahoj,
do naši party v Graftonu hledáme analytika, který nám pomůže vylepšovat náš interní CRM systém pro správu kandidátů a firem.
Náš CRM má několik navzájem provázaných modulů, umí vytvářet zajímavé reporty a nastavovat/odesílat různé notifikace.

Nyní je v desktopové podobě a v budoucnu bychom jej rádi převedli do webové a mobilní podoby.

Máš:
- nějaké zkušenosti s podporou CRM systému,
- komunikací s programátory,
- domluvíš se česky i anglicky
a troufneš si na to? :-)

Pošli mi svůj životopis a já Ti povím více.

Požadujeme

- zkušenost analýzou CRM, ERP nebo ATS
- analytické myšlení
- komunikativnost
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- samostatnost

Nabízíme

- flexibilní pracovní doba
- Home Office
- smlouva na dobu neurčitou
- stravenky
- multisportka
a mnoho dalšího

Detaily nabídky Business Analyst - práce v centru Prahy

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát