DEVOPS Engineer - SAP NEXTPCM/TRANSFORM

Pracovní náplň

Pro našeho klienta hledáme nadšeného člověka, který se chce naučit, jak vyvíjet a podporovat klíčové systémy, aby dosáhl času na hodnotu a zajistil maximální dostupnost koncových obchodních procesů. Je to zajímavé? Tak čtěte dál.

Co bude Vaší náplní práce?

* Analýza chyb a odstraňování problémů
* Technická podpora pro aplikační operace / uživatele prostředí SAP nextPCM a Transform
* Analýza programů, aplikací a přizpůsobení nastavení
* Vývoj vylepšení a návrhů na optimalizaci
* Přizpůsobení jako součást opravy chyb nebo údržby související s SAP nextPCM a Transform
* Vývoj projektových vydání a převod vydání do údržby
* Zahrnutí požadavků zákazníků a implementace do technických konceptů
* Příprava a realizace prezentací
* Spolupráce s interními a externími poskytovateli služeb
- Implementační analýza v přepracování technických parametrů

Požadujeme

Co bychom od Vás potřebovali?

* Dobré zkušenosti s údržbou smluv a aplikací pro tvorbu dokumentů
* Předchozí expozice ve vývoji a implementaci projektů v oblasti financování, fakturace a fakturace SAP
* Velmi dobrá znalost SAP nextPCM / Transform
* Velmi dobré know-how ABAP / ABAP OO a SAP RM / SRM
* Velmi dobrá technická znalost komplexních nastaveníí
* Velmi dobré technické znalosti složitých nastavení a prostředí
* Dobrá znalost procesů správy smluv a souvisejících procesů vytváření kmenových dat a dokumentů
* Mluvená a psaná angličtina B1/B2 (máme mezinárodní tým)

Vítáme znalost ITIL a němčiny (to je pouze velkou VÝHODOU).

* Schopnost pracovat samostatně
* Samostatnost, komunikativnost a dobrý time management
* Vysoká odolnost, týmová práce, flexibilita a spolehlivost

Nabízíme

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

* Flexibilní pracovní doba
* Home Office
* Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
* Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
* 6 dnů zdravotního volna
* Finanční bonusy za dobře odvedenou práci cca 15 - 20% z roční mzdy
* Plně hrazené stravenky
* Benefitní program CAFETERIA
* Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
* Ovocné dny
* Sportovní klub
* Hrazené certifikace a školení
* Jazykové kurzy
* SMLOUVA na dobu NEURČITOU