Microsoft Azure - konzultant | služební auto

Pracovní náplň

Hledáme komunikativního a šikovného konzultanta Microsoft Azure pro rozvoj cloudového prostředí zákazníků a jeho integraci s on-premise prostředím.

Co budete na této pozici dělat?

* Setkávat se společně s Projektovým manažerem s klienty
* Navrhovat řešení pro klienty
* Tvořit dokumentaci- High Level Design, Low Level Design
* Navrhovat implementaci řešení
* Řešit složitější problémy na úrovni podpory - L3
* Rozšiřovat produktové portfolio společně s Projektovým manažerem
* Poskytovat konzultace a navrhovat řešení založená na Microsoft Azure, SharePoint a Office 365

Požadujeme

Co od Vás potřebujeme?

* Celkový rozhled v oblasti aplikací a cloud služeb a datových komunikací
* Velmi dobrá znalost Microsoft Azure, Office 365 a SharePoint
* Nadšení pro bezpečnostní technologie
* Připravený seznam odpracovaných projektů
* Komunikativní jednání - člověka který se nebojí přicházet s vlastními nápady

VÝHODOU
* Certifikace Microsoft Azure Solutions Architect Expert popř. Microsoft Office Specialist SharePoint

Nabízíme

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

* Flexibilní pracovní doba
* Stravenky
* Flexipasy
* Multisport kartu
* Služební automobil
* Notebook a telefon
* Home office
* Možnost certifikace
* Moderní pracoviště poblíž stanice metra (Nové Butovice)

* Práci na velmi zajímavých a inovativních projektech
* Možnost osobního růstu
* Prostor pro rozvoj vlastních nápadů a řešení