IT specialista | Implementace ERP

Pracovní náplň

Máme tu pro Vás příležitost být u implementování ERP systému Karat, který již ve 2 výrobních závodech funguje!

Jeden z největších evropských výrobců IT a průmyslových rozváděčů hledá kolegu, který rozšíří prima tým IT specialistů a jehož náplní bude navrhovat zlepšení, lokalizovat vzniklé problémy a předcházet problémům novým.

Co by Vás dál čekalo:
- Zabezpečení ochrany firemních dat
- Podpora uživatele ve stávajících informačních systémech a vést případná školení
- Práce na projektu jednotného datového úložiště
- Výkon práce ideálně v Příbrami, popřípadě v Praze

Nástup možý ihned!

Požadujeme

- SŠ vzdělání
- Znalost s tvorbou databází a získávání dat
- Praxe na IT projektech
- Komunikativní znalost AJ alespoň na úrovni B1
- MS Office – pokročilá znalost PODMÍNKOU!
- Samostatnost, orientace na výsledek
- Znalost systému Navision nebo Karat VELKOU VÝHODOU
- ŘP sk B - ochota občasného cestování v rámci společnosti

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Odměny za zlepšovací návrhy
- Závodní stravování nebo stravenky
- Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
- Volnočasové benefity
- Sleva na koupi firemních bytů
- Místo výkonu práce dle dohody – Příbram