Mistr výroby / Production Supervisor

Pro našeho klienta, mezinárodní strojírenskou společnost hledáme vhodného kolegu na pracovní pozici: MISTR VÝROBY / PRODUCTION SUPERVISOR.

Pracovní náplň

o Zodpovědnost za projekty realizované ve výrobním závodu z pohledu technických záležitostí.

o Koordinace výrobních oddělení, plánování výroby.

o Dohled a kontrola dodržování stanovených procesů a jejich zlepšování.

o Práce s technickou dokumentací (konstrukčními plány) pro výrobu jednotlivých dílů.

o Realizace týdenních porad.

o Podpora výroby v souladu se strategií společnosti (výrazné navyšování objemu výroby).

Požadujeme

o Vzdělání technického směru.

o Praxe z oblasti výroby, zkušenosti ze strojírenství.

o Zkušenost s vedením týmu lidí ve výrobě.

o Technické myšlení, samostatnost, schopnost organizace.

o Znalosti nástrojů kvality (Six Sigma, 8D apod.) – výhodou.

o Znalost anglického, nebo německého jazyku výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme

o Adekvátní mzdové ohodnocení.

o Zázemí mezinárodní, stabilní a rychle rozvíjející se společnosti.

o Možná podpora při relokaci.

o Možnost interního i externího vzdělávání.

o Flexibilní pracovní doba.

o Spolupráce na HPP s perspektivou do budoucna.

V případě zájmu nám neváhejte zaslat svůj životopis v anglickém, nebo německém jazyce.