Vedoucí výroby / Production Manager

Pro našeho klienta, mezinárodní strojírenskou společnost hledáme vhodného kolegu na pracovní pozici: VEDOUCÍ VÝROBY / PRODUCTION MANAGER.

Pracovní náplň

- Zodpovědnost za všechny projekty realizované ve výrobním závodu z pohledu technických záležitostí.
- Plánování výroby, koordinace výrobních oddělení.
- Dohled a kontrola dodržování stanovených procesů a jejich zlepšování.
- Práce s technickou dokumentací (konstrukčními plány) pro výrobu jednotlivých dílů.
- Realizace týdenních porad.
- Zpracovávání měsíčních prognóz a přehledů, reporting.
- Podpora výroby v souladu se strategií společnosti (výrazné navyšování objemu výroby).

Požadujeme

- Znalost normy EN1090-2 (platná pro provádění všech typů ocelových nosných konstrukcí).
- Velmi dobrá znalost anglického, nebo německého jazyka (min. B2) – slovem i písmem.
- Praxe z oblasti strojírenství, zkušenosti a znalosti výroby ocelových konstrukcí.
- Zkušenosti z oblasti vedení projektů i vedení týmů.
- Znalosti nástrojů kvality (Six Sigma, 8D apod.) – výhodou.
- Technické myšlení, samostatnost, schopnost organizace.

Nabízíme

- Adekvátní mzdové ohodnocení.
- Zázemí mezinárodní, stabilní a rychle rozvíjející se společnosti.
- Možná podpora při relokaci (služební byt – dle individuální dohody).
- Služební automobil.
- Možnost interního i externího vzdělávání.
- Flexibilní pracovní doba.
- Spolupráce na HPP s perspektivou do budoucna.

V případě zájmu nám neváhejte zaslat svůj životopis v anglickém, nebo německém jazyce.