IT Recruiter / Researcher /Sourcer

Kdo jsme my? Ve stručnosti: Jsme headhunteři v IT a hledáme posilu do týmu. Prostředí máme neformální. Rádi si ze sebe děláme legraci a každý z nás je svůj - líbí se nám Marvel, Star Wars, ale třeba i cestování, vaření, dobrá muzika a sport. Pracujeme pro start-upy, středně velké společnosti i pro velké mezinárodní subjekty.

Pracovní náplň

Kdo jsi Ty?
- Jsi zvídavý/á, zajímá tě svět HR a máš chuť být u toho, co hýbe světem IT.
- Jsi akční, dovedeš dobře pracovat s informacemi a chceš se dále rozvíjet.
- Ideální by bylo, kdybys měl/a dodělanou VŠ nebo ji dokončoval/a. Věříme totiž, že člověk, který se v dnešní době dokopal k tomu napsat bakalářku/diplomku a dotáhl studium do konce, má schopnost dotahovat věci do konce.
- Baví Tě kontakt s lidmi, třeba i neznámými, jsi duší možná tak trochu detektiv, trošku obchodník nebo analytik a hlavně fajn kolega/kolegyně. Vůbec by nám nevadilo, pokud máš již nějakou pracovní praxi, třeba jako pracovník zákaznické podpory, v cestovce nebo v call centru a nebo klidně třeba i jako číšník, servírka nebo prodavač/ka.
- Předchozí zkušenost na pozici Recruitment Consultant, Recruiter, Researcher, Sourcer je samozřejmě vítána, ale není podmínkou : )

Jak to bude vypadat?
- Na začátku Ti vysvětlíme, případně naučíme vše potřebné. Není nutné znát programovací jazyky nebo mít přehled v IT, hlavní je zájem a chuť se rozvíjet.
- Budeš vyhledávat a oslovovat IT specialisty na různé pozice prostřednictvím všech dostupných komunikačních platforem a nástrojů, ať už online nebo offline.

Požadujeme

Co bys měl/a umět?
- Víš, jak se hledá na webu, znáš různé sociální sítě a umíš se zasmát sám/sama sobě.
- Jednáš otevřeně a komunikuješ i v angličtině (Caveman English by nám nestačila).
- Nenecháš se odradit odmítnutím.
- Pracuješ na sobě, nebojíš se zeptat a hecneš se, když je potřeba.

Nabízíme

Co Ti nabídneme?
- Vstupenku do světa IT recruitmentu, nebo pokračování a růst Tvé současné kariéry.
- Uživatelsky přátelské prostředí.
- Větší než malé množství legrace : )
- Možnost profesního i kariérního růstu pod křídly stabilní, mezinárodně působící personální agentury.
- Za dobře odvedenou práci velice zajímavé finanční ohodnocení.

Talentor Česká republika působí na českém trhu od roku 2004. Jsme součástí nadnárodní skupiny Talentor International, která působí v 31 zemích na 4 kontinentech a je zařazena na žebříček Hunt Scanlon Global 40 - seznam čtyřiceti nejlepších globálních executive search společností.