Manažer obchodního týmu

Pro společnost s dlouholetou tradicí hledáme člověka, který má chuť budovat tým i vztahy s klienty v oblasti financí.

Pracovní náplň

• Budování a vedení týmu obchodníků, včetně jejich rozvoje.
• Navazování a budování vztahů s klienty, kteří potřebují poradit se zajištěním svých prostředků.
• Poradenství v oblasti zajímavých investic, pojištění, ale i financování.
• Práce na vlastních skillech a vědomostech.

Požadujeme

• Hlavní je potenciál a zájem, mít ambici něco vybudovat a dále své dílo rozvíjet.
• Je třeba však splnit zákonnou podmínku, tzn. úspěšné složení maturitní zkoušky.
• Výhodou Vám bude zkušenost z oblasti financí.

Nabízíme

• Nabízíme atraktivní finanční ohodnocení, které má předpoklad nadále se zvyšovat s Vašimi zkušenostmi.
• Získáte podporu zkušených kolegů, možnost vzdělávat se jak v produktové oblasti, tak manažerských dovednostech a ponořit se do léty prověřeného know-how.
• Možnost pracovat s tisíci kvalitních produktů, přesně k potřebám klienta.
• Zázemí stabilní společnosti s vyšperkovaným působištěm přímo v Praze.
• Šanci pracovat s top klienty a stát se jejich privátním poradcem.

Detaily nabídky Manažer obchodního týmu

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Management

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát